17 березня знайшлася жителька села Великі Кошарища Коростишівського району, яка місяць тому вийшла з роботи у Житомирі та не повернулася додому.
Про це розповіла керівник прес-служби ГУ Нацполіції у Житомирській області Алла Ващенко.
«Місце перебування встановлене. За словами жінки, вона посварилася з чоловіком і не бажала з ним спілкуватися, тому весь цей час провела в подруги у Коростишеві й не виходила на зв\’язок. Також вона пояснила що проти неї ніяких протиправних діянь не вчинено. На даний час з чоловіком вона помирилася», – розповіла Алла Ващенко.




