Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїПоблизу Житомира з'явився ще один рекреаційний об’єкт

Поблизу Житомира з\’явився ще один рекреаційний об’єкт

В мальовничому куточку Корбутівського лісництва Житомирського військового лісгоспу днями відкрили куточок для відпочинку.

Реклама

“З настанням тепла люди масово підуть до лісу, – каже перший заступник начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Ільїн,який разом з в.о. обов’язки директора лісгоспу Василем Зарічним оглядали «новобудову». – І це природньо: відпочинок на природі важко чимось замінити. Лісівникам же вкрай важливо, щоб такі уік-енди не перетворювалися на біду для лісу.

Тому звертаємося до всіх, хто захоче провести вільний час у лісі, з проханням беззастережно дотримуватися правил пожежної безпеки. Оберіть для відпочинку рекреаційний майданчик, де є спеціально об лаштоване місце для вогнища, для сміття тощо.»

Чекає на гостей і новозбудований «Холодок» зі зручними лавами, з виходом до водойми, на якій вже оселилися дикі качки.

Реклама

Господарі ж збираються цей рекреаційний куточок доповнювати новими об’єктами. В найближчих планах – альтанка на воді.



Реклама
Читайте також
Реклама