Вихованці житомирської ОШВСМ взяли участь у Весняному чемпіонаті України з велоспорту (трек) серед юніорів (олімпійські та неолімпійські номери програми).
Змагання проходили у Львові 10-14 квітня.
За підсумками чемпіонату Богдан Кухарівський посів ІІІ місце у командному спринті, а Діана Пастух – ІІ місце у командному спринті та ІІІ місце у гонці скретч.
Призерів змагань підготував тренер Руслан Пархоменко.




