Реклама
Свіжі новини
ГоловнаІнформаціяЖитомирські спортсмени привезли три нагороди із Весняного чемпіонату з велоспорту

Житомирські спортсмени привезли три нагороди із Весняного чемпіонату з велоспорту

Вихованці житомирської ОШВСМ взяли участь у Весняному чемпіонаті України з велоспорту (трек) серед юніорів (олімпійські та неолімпійські номери програми).

Реклама

Змагання проходили у Львові 10-14 квітня.

За підсумками чемпіонату Богдан Кухарівський посів ІІІ місце у командному спринті, а Діана Пастух – ІІ місце у командному спринті та ІІІ місце у гонці скретч.

Призерів змагань підготував тренер Руслан Пархоменко.

Реклама
Попередня стаття
Наступна стаття
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама