Реклама
Свіжі новини
ГоловнаТоп-новиниВ онкохворого чоловіка з Житомирщини вкрали 50 тисяч гривень

В онкохворого чоловіка з Житомирщини вкрали 50 тисяч гривень

В онкохворого жителя Житомирщини вкрали 50 тисяч гривень на лікування. Пограбування сталося у ніч на 20 квітня, на залізничному вокзалі Вінниці.

Реклама

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

“56-річний приїхав до Вінниці лікувати рак. На залізничному вокзалі, в кімнаті очікування незнайомець вкрав у нього сумку з грошима та банківськими картками. Патрульні поліцейські розшукали крадія. Ним виявився 39-річний житель Києва. Чоловік вже встиг витратити частину вкраденого. 15 тисяч гривень пустив на розваги”, – йдеться в повідомленні.

Затриманому оголосили про підозру. Чоловікові загрожує до 3 років ув\’язнення.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама