Вихованка житомирської КДЮСШ «Колос» Оксана Черкавська виборола одразу дві нагороди на чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та мол.).
Змагання протягом 25-27 квітня проходили в Кропивницькому.
Оксана Черкавська на цих змаганнях здобула золоту медаль на дистанції 3000 метрів. Наша спортсменка фінішувала з результатом 10:33.38, випередивши майже на 4 секунди Катерину Онісімову з Дніпра.
На дистанції 1500 метрів Оксана стала другою із результатом 4:54.93, програвши всього дві секунди Яні Боровець з Рівненщини.
До змагань Оксану готував тренер-викладач А. Сушицький.




