У Новоград-Волинському районі Аграрна партія розпочала інформаційну кампанію для випускників та їхніх батьків. Абітурієнтам пропонують безкоштовне навчання в Польщі. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написала житомирянка Ірина Коцюба.
«Після таких публікацій політичних партій чисельність населення області зменшиться. І хто тоді буде розвивати країну в майбутньому. Гарні гасла Аграрної партії – їдьте вчиться та не повертайтесь до рідної країни. В мене нема слів.
Це те, про що говоримо давно. Незабаром в країні молоді не буде. Відтік молоді колосальний до Європи», – зазначила Ірина Коцюба.
Скрін зі сторінки Ірини Коцюби у «Фейсбуці».




