У Романові на бульварі Шевченка 8 травня невідомі серед дня розбили фонтан.
Про це інформує сайт «Твій Романів».
Фонтан зруйнували в проміжку між 17.00 та 20.00. Дві понівечені верхні чаші жодному відновленню вже не підлягають.
Фонтан збиралися запустити на початку літа, але кошти в нові чаші у селищній раді поки що не збираються вкладати.
У поліції повідомили, що випадок вандалізму зареєстрований і зараз тривають слідчі дії.




