Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаУ Романові вандали розтрощили новий фонтан, який збиралися включити на початку літа

У Романові вандали розтрощили новий фонтан, який збиралися включити на початку літа

У Романові на бульварі Шевченка 8 травня невідомі серед дня розбили фонтан.

Реклама

Про це інформує сайт «Твій Романів».

Фонтан зруйнували в проміжку між 17.00 та 20.00. Дві понівечені верхні чаші жодному відновленню вже не підлягають.

Фонтан збиралися запустити на початку літа, але кошти в нові чаші у селищній раді поки що не збираються вкладати.

Реклама

У поліції повідомили, що випадок вандалізму зареєстрований і зараз тривають слідчі дії.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама