У Чернівцях на автомийці зі шланга мили слона. Про це розповіли у сюжеті ТСН.
Незвичайний клієнт через свої габарити в приміщенні не помістився, тому і мити його довелося під відкритим небом.
Випадкові перехожі зняли таке незвичайне дійство. Тварина, як з\’ясувалася, з пересувного цирку, який приїхав в Чернівці, і оселився через дорогу від автомийки.




