Не зовсім вдалим завершенням вихідного дня увінчалася неділя, 21 травня, для водія та пасажирок легкового автомобіля. Вже пізно ввечері перехожі стали очевидцями дорожньо-транспортної пригоди, що трапилася біля Костелу Босих Кармелітів по вулиці Козацькій.
Працівники слідчо-оперативної групи, прибувши на місце події, зафіксували ДТП за участю автомобіля марки «Пежо». Близько 22:00 водій авто, хлопець 1996 року народження, рухаючись у напрямку площі Соборної, не обрав безпечну швидкість руху і не впорався з керуванням, внаслідок чого врізався в бетонний стовп.
Пасажирки автівки, а це дівчини 2001 та 2006 років народження, від удару отримали тілесні ушкодження голови та обличчя. Водій не постраждав, а результати проведеної експертизи на вміст алкоголю в організмі винуватця аварії показали, що винуватець аварії був у тверезому стані.




