Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїУ Чернівцях на ходу задимилася електричка. Люди вистрибували з вікон

У Чернівцях на ходу задимилася електричка. Люди вистрибували з вікон

У приміській електричці Чернівці-Коломия сьогодні близько 7.30 сталося задимлення під час руху. На щастя, ніхто не постраждав.

Реклама

Про це повідомляє ДСНС у Чернівецькій області.

Рятувальники, прибувши на місце події, встановили, що виникло задимлення локомотива з подальшим розповсюдженням диму у вагон. Причини встановлюються.

Водночас, за словами очевидців, виникла паніка і пасажири рятувалися, вистрибуючи з вікон.

Реклама

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама