У приміській електричці Чернівці-Коломия сьогодні близько 7.30 сталося задимлення під час руху. На щастя, ніхто не постраждав.
Про це повідомляє ДСНС у Чернівецькій області.
Рятувальники, прибувши на місце події, встановили, що виникло задимлення локомотива з подальшим розповсюдженням диму у вагон. Причини встановлюються.
Водночас, за словами очевидців, виникла паніка і пасажири рятувалися, вистрибуючи з вікон.




