На кінець квітня цього року заборгованість населення Житомирщини за централізоване опалення та гаряче водопостачання становила 119,2 млн грн., за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 41,5 млн грн, за вивезення побутових відходів – 5,9 млн грн.
Про це інформують в Головному управлінні статистки області.
За січень-квітень населення сплатило за електроенергію 198,0 млн грн. Заборгованість з оплати електроенергії на кінець квітня становила 59,6 млн. грн.
Середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт·год), на одного власника особового рахунку становили у квітні 2017 року 389,8 грн (у квітні 2016 року – 241,7 грн.).




