У Житомирі 9 липня по вулиці Вокзальній мати побила та вигнала з дому 11-річну дівчинку.
Про це розповіли читачі. У прес-службі ГУНП у Житомирській області інформацію про подію підтвердили.
«9 липня близько 20:30 на «102» надійшло повідомлення про те, що по вулиці Вокзальній неповнолітня просить допомоги. На місце події виїжджала патрульна поліція. Біля однієї з багатоповерхівок знаходилася дівчинка, 2006 р.н. Вона розповіла, що її побила та вигнала з дому рідна матір. Про подію була повідомлена ювенальна поліція», – сказала керівник прес-служби ГУ Нацполіції у Житомирській області Алла Ващенко.




