Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категорії11-річна житомирянка викликала копів після того, як її побила та вигнала з...

11-річна житомирянка викликала копів після того, як її побила та вигнала з дому матір

У Житомирі 9 липня по вулиці Вокзальній мати побила та вигнала з дому 11-річну дівчинку.

Реклама

Про це розповіли читачі. У прес-службі ГУНП у Житомирській області інформацію про подію підтвердили.

«9 липня близько 20:30 на «102» надійшло повідомлення про те, що по вулиці Вокзальній неповнолітня просить допомоги. На місце події виїжджала патрульна поліція. Біля однієї з багатоповерхівок знаходилася дівчинка, 2006 р.н. Вона розповіла, що її побила та вигнала з дому рідна матір. Про подію була повідомлена ювенальна поліція», – сказала керівник прес-служби ГУ Нацполіції у Житомирській області Алла Ващенко.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама