На 1 км автодороги Баранівка–Суєці поблизу м. Баранівка 10 липня трапилася дорожньо-транспортна пригода.
Автомобіль «LADA» з’їхав з дороги у меліоративний канал, зіткнувся з деревом та загорівся. Випадкові свідки допомогли водієві вибратися із пошкодженого автомобіля. Травмованого чоловіка госпіталізовали до Баранівської районної лікарні з травмами різного ступеню важкості.
Бійці ДСНС негайно подали воду на гасіння та повністю ліквідували горіння.




