За минулий рік у водоймах Житомирщини виловлено 456 тонн високоякісної річкової риби. У в тому числі в сільськогосподарських підприємствах 121 тонну (26,5%).
Про це звітують в управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації.
За видами риб найбільше виловили: коропа – 227 тонн (50%), товстолобика – 198 тонн (43%), інших видів риб 31 тонна (7%). На гачок рибалкам також попалося 2% карасів та 2% білого амура.




