На вулиці Великій Бердичівській, навпроти автодорожнього коледжу, нарешті розпочали укладати плитку.
Частину тротуару відреставрували в морози, про що з обуренням у соцмережах писали житомиряни. Тепер, в середині літа, ремонтники знову повернулися до цієї ділянки тротуару.
На фото, надісланих читачами сайту «Житомир-онлайн», можна побачити, як триває хід робіт.




