З 31 липня 2017 року Вікторія Климчук-Побережник йде з посади начальника управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради.
Розпорядження про її звільнення 24 липня підписав міський голова Житомира Сергій Сухомлин.
У документі йдеться, що мер розглянув заяву Вікторії Климчук-Побережник В.А. про звільнення з обійманої посади та розпорядився звільнити її з 31 липня 2017 року за угодою сторін, а також провести з нею повний розрахунок.




