В Олевську на Медовий Спас, 14 серпня, пройде благодійна акція «Поліський гостинець».
Про це на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» повідомив заступник Олевського міського голови Олександр Ніколайчук.
У парку імені Гагаріна з 10.00 до 12.00 збиратимуть варення та компоти з ягід малини і чорниці, трав’яні збори для чаю та мед, які передадуть на захисникам України в зону проведення АТО.
До благодійної акції в мерії просять долучитися всіх небайдужих олевчан.




