Щиро вітаю Вас із національним святом нашої державності – Днем незалежності України!
26 років тому здійснилася заповітна мрія наших предків – бути господарями на своїй найкращій в світі українській землі. Але ця видатна подія стала лише першим кроком великого шляху України до своєї справжньої Незалежності.
Адже наша Незалежність – це не лише законодавчі акти і власні державні символи. Це незалежність від розбрату, бідності, корупції, бюрократизму, політичних амбіцій та багатьох інших проблем, які стають перешкодами на шляху розвитку держави. Незалежність – це мир, це достойні зарплати та пенсії, які можливі лише за умови економічного зростання, ефективного управління і стабільності в країні. Це зупинення тарифного геноциду і можливість розмовляти рідною мовою, ходити в свій храм.
Від щирого серця бажаю всім нам гордості за рідну державу, справжнього патріотизму, порозуміння та єдності всього нашого народу! Зі святом Вас! З Днем незалежності, Україно!
народний депутат України,
голова Житомирської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ




