7 вересня у Новограді-Волинському сталася ДТП за участі двох автомобілів.
Про це розповіли свідки події.
«У ДТП постраждали троє осіб: водійка одного з транспортних засобів та водій з пасажиром іншого автомобіля», – розповіли свідки.
Інформацію про ДТП підтвердили у прес-службі ГУ Нацполіції у Житомирській області.
«7 вересня, близько 11:00 у Новограді-Волинському, на нерегульованому перехрести зіштовхнулися Mitsubishi та Volkswagen. За кермом першого автомобіля був житомирянин 1970 р.н., а за кермом іншого транспортного засобу жителька Ємільчинського району 1994 р.н. В результату зіткнення дівчина була доставлена до Новоград-Волинської районної лікарні. Попередня кваліфікація події – ст.286 ч. 1», – сказала керівник прес-служби ГУНП у Житомирській області Алла Ващенко.




