З початку 2017 року електротранспортом Житомира скористалися 33 млн осіб.
Про це інформує головне управління статистики у Житомирській області.
«У січні–серпні 2017 року вантажним автотранспортом міста Житомира (без урахування частини перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) на комерційній основі перевезено 366 тис. тонн вантажів. Порівняно з відповідним періодом 2016р. обсяги доставлених вантажів зросли на 11%», – інформують статистики.
За інформацією головного управління статистики, пасажирським транспортом перевезено 54 млн. осіб (що на 6% більше відповідного періоду минулого року). При цьому 33 млн скористалися міським електротранспортом, 21 млн. – автомобільним. Проти 8 місяців 2016 року перевезення автотранспортом зменшились на 8%, а електротранспортом, навпаки, збільшилися на 17%.




