Реклама
Свіжі новини
ГоловнаТоп-новиниУ Житомирі з початку року електротранспортом скористалися 33 млн осіб, - статистика

У Житомирі з початку року електротранспортом скористалися 33 млн осіб, – статистика

З початку 2017 року електротранспортом Житомира скористалися 33 млн осіб.

Реклама

Про це інформує головне управління статистики у Житомирській області.

«У січні–серпні 2017 року вантажним автотранспортом міста Житомира (без урахування частини перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) на комерційній основі перевезено 366 тис. тонн вантажів. Порівняно з відповідним періодом 2016р. обсяги доставлених вантажів зросли на 11%», – інформують статистики.

За інформацією головного управління статистики, пасажирським транспортом перевезено 54 млн. осіб (що на 6% більше відповідного періоду минулого року). При цьому 33 млн скористалися міським електротранспортом, 21 млн. – автомобільним. Проти 8 місяців 2016 року перевезення автотранспортом зменшились на 8%, а електротранспортом, навпаки, збільшилися на 17%.

Реклама

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама