Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаЖитомирянам з початку року нарахували субсидій більш як на 21 млн грн

Житомирянам з початку року нарахували субсидій більш як на 21 млн грн

У Житомирі з початку року на оплату комунальних послуг містянам нарахували субсидій на понад 21 млн грн.

Реклама

Про це інформує головне управління статистики у Житомирській області.

«У січні–вересні 2017-го року субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначені 57,8 тис. домогосподарств міста на суму 21,7 млн.грн. У середньому у вересні п.р. кожному домогосподарству призначено 173,4 грн», – йдеться у повідомленні.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама