Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаОлена Орлова керівництву житомирської міськради: шановні, принижуйте своїх батьків , раз вони...

Олена Орлова керівництву житомирської міськради: шановні, принижуйте своїх батьків , раз вони Вас так виховали, а не наших!

13.10.2017 року Виконавчий комітет Житомирської міської ради прийняв рішення № 964 про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради № 456 в, яким знизив вартість проїзду з 5 гривень до 4 гривен у міських маршрутних таксі( у травні 2017 році піднявши вартість з 3 гривень одразу до 5 гривень)., але:

– обмежив час перевезення пільгових категорій громадян в міських автобусних маршрутах з 10.00 до 16.00;
-поклав повністю витрати на перевезення громадян з пільговими категоріями на перевізників, без права компенсації.

У нас в Житомирський області проживає більше 450 тисяч громадян, які мають право на різного роду пільги, в т.ч. на проїзд у громадському транспорті.

Потрібно сказати, що Закон не обмежує кількість разів проїзду у громадському транспорті. Фактично, всі громадяни, що мають пільги, мають право їздити на визначених групах громадського транспорту цілодобово і цілорічно.

Таким чином, кожен пільговик має право користуватись міським громадським транспортом цілодобово без обмежень цілий рік! Демократичний Закон, але держава приймаючи на себе такі зобов’язання повинна забезпечити перевізникам компенсацію витрат на проїзд цим громадянам.

Бо, автобус треба заправляти, технічно обслуговувати, а водію потрібно платити заробітну плату. Мало того, Закони України передбачають навіть порушення кримінальної справи працедавцю за затримку заробітної плати. Міські тролейбуси та трамваї також несуть всі ці витрати!

Кожен пільговик у нас персоніфікований і стоїть на обліку в органах соціального забезпечення. Спеціальною субвенцією у вигляді трансферу державний бюджет повинен компенсувати у повному обсязі вищеперераховані витрати. Кошти приходять на ОДА, де голова адміністрації своїм розпорядженням перерозподіляє їх між районами та містами.

І потрібно відмітити, що пільговики проживають не тільки у м.Житомир з пільгами на проїзд у тролейбусах, трамваях і маршрутному таксі, а мають пільги і громадяни всієї області. А область це- 23 райони і 5 міст з територією близько 30 тисяч кв.км.

А чи вистачить цих грошей для покриття витрат? Не вистачає, ще й у великій кількості, тобто не менше 25%! Таким чином, перевізники і так перевозять громадян що мають пільги за власний рахунок.

Рішення міськвиконкому цинічне тим що, знаючи про вищевикладене, керівники міста ще й додатково навантажують власників автоперевізників!
Замість того, щоб ініціювати проведення парламентських слухань, де через уповноважених земляків депутати, при формуванні бюджету на 2018рік передбачити збільшення обсягу коштів даного виду субвенцій, або взагалі змінити порядок подання даної пільги шляхом виплати адресної допомоги!
Держава може прорахувати кількість проїзду у пільговиків за добу видавши так звані нульові білети через соціальні служби.

Натомість влада принижує пенсіонерів та інших пільговиків, нахабно не пускаючи у громадський транспорт, або виштовхуючи тих, хто увійшов, а зараз ще й обмежуючи у часі!

А даним розпорядженням, вони тільки принизили пільговиків, підкресливши і так не прості стосунки перевізника та пасажира!

Дане розпорядження – це дурість, як для перевізників, так і для громадян, право яких порушується, як громадянина України, примушуючи обмеження їх у часі проїзду!

Поки не буде адресної виплати-компенсації даної пільги, де громадянин повинен сам вирішувати як, коли і на якому транспорті він зможе їздити, або взагалі ходити пішки і витрачати отримані кошти на щось інше, не буде порядку!

Ось тоді буде вигідно для всіх! І для користувачів і для перевізників, бо в кишені у кожного пільговика будуть кошти для оплати проїзду і їх не будуть не тільки принижувати, а й і перетворяться у бажаного пасажира! Але тоді до перевізників будуть більші вимоги, щодо технічного стану транспортного засобу та в цілому якості надання послуг!

Ваша стаття

Читайте також

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img