У суботу, 09 грудня, в Києві розіграли першу половину нагород чемпіонату України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо. Участь у змаганнях взяли понад 300 спортсменів із 21 регіонів держави. Було визначено 15 переможців турніру, який підсумовує календар національних першостей 2017 року.
Житомирську область на цих змаганнях представляли вихованці житомирських ДЮСШ №2 та «Динамовець», а також КУ КДЮСШ м. Коростишів, ДЮСШ ЖОР. В активі наших спортсменів – дві срібні та три бронзові медалі.
Результати виступів наших спотсменів
Серед жінок
До 60 кг
ІІІ місце Дар’я ПИЛАЄВА (КУДЮСШ)
До 64 кг
ІІ місце Вероніка КРАТЮК (ДЮСШ№2)
До 68 кг
ІІІ місце Вікторія ГАПОН (ДЮСШ№2)
Серед чоловіків
V місце Рудницький Максим (ДЮСШ№2)
Бойовий розділ
До 52 кг
ІІ місце Віталій ДОБРЯНСЬКИЙ (КУДЮСШ)
До 82 кг
ІІІ місце Олександр КАРПОВ ((МОНУ))
Вітаємо тренерів: Кумечко О.М., Шпит В.О., Дзензелюк Д.О. Голуб В.Ю.,Нефьодов І.Б., Вовнюк В.В.




