Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїЖитомиряни виграли п'ять медалей на чемпіонаті України зі спортивного й бойового самбо

Житомиряни виграли п\’ять медалей на чемпіонаті України зі спортивного й бойового самбо

У суботу, 09 грудня, в Києві розіграли першу половину нагород чемпіонату України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо. Участь у змаганнях взяли понад 300 спортсменів із 21 регіонів держави. Було визначено 15 переможців турніру, який підсумовує календар національних першостей 2017 року.

Реклама

Житомирську область на цих змаганнях представляли вихованці житомирських ДЮСШ №2 та «Динамовець», а також КУ КДЮСШ м. Коростишів, ДЮСШ ЖОР. В активі наших спортсменів – дві срібні та три бронзові медалі.

Результати виступів наших спотсменів

Серед жінок

До 60 кг
ІІІ місце Дар’я ПИЛАЄВА (КУДЮСШ)

Реклама

До 64 кг
ІІ місце Вероніка КРАТЮК (ДЮСШ№2)

До 68 кг
ІІІ місце Вікторія ГАПОН (ДЮСШ№2)

Серед чоловіків

Реклама

V місце Рудницький Максим (ДЮСШ№2)

Бойовий розділ

До 52 кг
ІІ місце Віталій ДОБРЯНСЬКИЙ (КУДЮСШ)

До 82 кг
ІІІ місце Олександр КАРПОВ ((МОНУ))

Вітаємо тренерів: Кумечко О.М., Шпит В.О., Дзензелюк Д.О. Голуб В.Ю.,Нефьодов І.Б., Вовнюк В.В.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама