У ніч на 8 січня невідомі пограбували Свято-Михайлівський собор на вулиці Київській у Житомирі.
Про це Житомир.info розповів читач, який проживає біля собору і бачив патрульні автомобілі.
«О 3.34 в Михайлівську церкву приїхали 8 патрульних машин, з ліхтариками оглянули територію, а потім зірвалися в сторону Соборного майдану. Начебто винесли з церковної лавки кілька ікон. За даними патрульних, жінка, яка чергувала, пішла виносити сміття і не закрила двері. Зайшли грабіжники, зв\’язали жінку і винесли майно», – розповів читач.
За даними управління патрульної поліції Житомирської області, грабіжники викрали золоті прикраси.
«Близько 4 години 8 січня невідомі чоловіки проникли до Михайлівського собору, коли там працювала прибиральниця. Зв’язали прибиральницю та втекли, прихопивши золоті прикраси. Поблизу 23 гімназії на Лятошинського патрульні помітили двох осіб, які, викинувши пакети з прикрасами, втекли. На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу», – прокоментував речник патрульної поліції Житомирської області Ігор Іванюк.





