Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категорії​Чергова жертва холодів у Житомирській області: 38-річний чоловік відморозив ноги

​Чергова жертва холодів у Житомирській області: 38-річний чоловік відморозив ноги

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

У Коростенському районі Житомирської області до лікарні з відмороженням потрапив 38-річний чоловік.

Реклама

Про це 17 січня Житомир.info повідомив головний спеціаліст управління цивільного захисту населення Житомирської ОДА Микола Мінчук.

За даними Мінчука, нещастя сталося 16 січня. До хірургічного відділення Коростенської районної лікарні з діагнозом «відмороження нижніх кінцівок І-ІІІ ступеню» госпіталізовано 38-річного мешканця району.

«Чоловік отримав обмороження через вживання алкогольних напоїв. Постраждалий у стані алкогольного сп’яніння просто заснув на вулиці. Від смерті його врятували односельчани, які, побачивши чоловіка, зателефонували до швидкої допомоги», – повідомили головному спеціалісту в райдержадміністрації.

Реклама

Управління цивільного захисту звертається до громадян із проханням бути обачними під час ускладнення погодних умов. Правильно підбирайте одяг і взуття перед виходом на вулицю. Захищайте відкриті ділянки шкіри. Не забувайте вдягати рукавички, а ніс та вуха захищати шапкою, шарфом, піднятим комірцем. Навіть нетривале переохолодження організму може серйозно позначитися на здоров\’ї людини. Не зайве також нагадати, що зловживання алкоголем є першопричиною лиха.

Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама