Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категорії19-річну житомирську студентку через місяць після побиття перевели до Центру неврології і...

19-річну житомирську студентку через місяць після побиття перевели до Центру неврології і реабілітації

“Сьогодні перетелефонував до мами Вікторії Шилюк, щоб відвідати дівчину. Сьогодні вранці Вікторію перевезли до Центру неврології і реабілітації “Лосятинська лікарня”, – повідомляє на своїй сторінці в соцмережі в.о. ректора ЖДУ ім.І.Франка Андрій Шевчук. – Одразу ж розпочалися процедури. Вікторія може вже зробити кілька кроків до інвалідного візку, сьогодні у спортзалі вона крутила педалі та піднімала гантелі. Їй розпочали робити голкорефлексотерапію та необхідні процедури. Єдиною проблемою залишається мова, але лікарі працюють”.

Реклама

Нагадаємо, що 19-річну студентку цього ВНЗ жорстоко побив 19-річний студент іншого навчального закладу. За 20 днів після нападу поліція вийшла на його слід і заарештувала, хлопець у скоєному зізнався. Родину постраждалої підтримують усі небайдужі, адже лікування потребувало значних коштів. Вікторія була у дуже важкому стані.

Попереду на Вікторію чекає довга та складна реабілітація.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама