12 лютого у Житомирі святкував свій День народження єпископ Житомирсько-Овруцький – Паїсій.
Щасливого іменинника вітали архієпископ Рівненський і Острозький – Іларіон, настоятель Свято-Михайлівського Собору у Житомирі отець Богдан (Бойко) та рідна громада.
Сайт Житомир-Онлайн приєднується до найкращих побажань та бажає імениннику “Многая літа”




