Свіжі новини
ГоловнаАфішаПоліцейські Житомирської області затримали чоловіка, який упродовж двох років ґвалтував свого сина...

Поліцейські Житомирської області затримали чоловіка, який упродовж двох років ґвалтував свого сина та дитину співмешканки

Житомирські поліцейські затримали 9 лютого чоловіка, який ґвалтував упродовж двох років свого сина та сина співмешканки.

Про це на своїй сторінці у Facebook 10 лютого написав начальник ГУНП у Житомирській області Вячеслав Печененко.

«Затримали 9 лютого в одному з районів 30-річного виродка, який гвалтував упродовж двох років свого сина, 2007 р.н., та сина співмешканки, 2004 р.н. Викрили покидька лише через уважність та небайдужість людини, яка запідозрила недобре, і звернулась до поліції. Цей, важко підібрати слова, як його назвати, збоченець затриманий і ми клопочемо про його тримання під вартою. Діти перебувають у лікувальному закладі, їм надається необхідна медична та психологічна допомога», – написав начальник головного управління Нацполіції у Житомирській області.

Читайте також