Уже з березня цього року громади Житомирщини отримають право розпоряджатися земельними ресурсами самостійно.
Про це повідомляє Житомирське регіональне відділення Асоціації міст України.
«Опубліковано план-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік. Це – важливий крок для отримання громадами права самостійно розпоряджатися земельними ресурсами», – йдеться у повідомленні.
План-графік 5 лютого затвердив в.о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. У переліку є 45 ОТГ Житомирської області, в березні земельні ділянки передаватимуть трьом ОТГ: Тетерівські та Глибочицькій (обидві – Житомирський район) і Потіївській (Радомишльський район).




