Реклама
Свіжі новини
ГоловнаТоп-новиниПершими земельні ділянки у власність отримають дві ОТГ Житомирського району. План-графік

Першими земельні ділянки у власність отримають дві ОТГ Житомирського району. План-графік

Уже з березня цього року громади Житомирщини отримають право розпоряджатися земельними ресурсами самостійно.

Реклама

Про це повідомляє Житомирське регіональне відділення Асоціації міст України.

«Опубліковано план-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік. Це – важливий крок для отримання громадами права самостійно розпоряджатися земельними ресурсами», – йдеться у повідомленні.

План-графік 5 лютого затвердив в.о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. У переліку є 45 ОТГ Житомирської області, в березні земельні ділянки передаватимуть трьом ОТГ: Тетерівські та Глибочицькій (обидві – Житомирський район) і Потіївській (Радомишльський район).

Реклама

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама