Об этом сообщает житомирянка Надежда Жигалова на своей страничке в Фейсбуке:
“Житомир…перекресток ул. Б. Бердичевская- И. Кочерги…если присмотреться, можно увидеть ядро Земли…“
Житомиряне в комментариях считают это очень опасным:
“Біда в тому, що в цьому місці водії змушені об‘їзжати яму по зустрічній! А це на перехресті, та ще й пішохідному переході, дуже небезпечно!!!”





