Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїЯк у Житомирі водії маршруток "обілечують" своїх пасажирів. ФОТО.

Як у Житомирі водії маршруток \”обілечують\” своїх пасажирів. ФОТО.

До сайту “Житомир-онлайн” звернувся житель міста, який зранку став очевидцем того, що на вулиці Селецькій біля магазину “Овал” просто під деревом лежить цілий стос білетів, які повинні були дістатися пасажирам.

Реклама

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама