У вівторок, 1 травня, поліція канадського міста Монреаль застосувала сльозоточивий газ, щоб розігнати учасників антикапіталістичного маршу.
Поліцаї також жорстоко відлупцювали демонстрантів гумовими кийками.
І ви ще вірите казкам про західну демократію?