В Одесі завершився Чемпіонат України з баскетболу серед дівчат 2004 року народження. Дві бердичівські баскетболісти Дар’я Кононученко та Анастасія Венжик, вихованки ДЮСШ імені Віталія Лонського, підопічні тренера-викладача Катерини Побережної, виступали у цих змаганнях за збірну Києва.
Наші дівчата зіграли у цих змаганнях досить успішно та допомогли збірній Києва стати Чемпіоном України, перемігши у фіналі команду з Рівного.
Крім того, Дар’я Кононученко стала переможцем конкурсу снайперів. Також Дар’я Кононученко була визнана кращим нападником Чемпіонату України з баскетболу серед дівчат 2004 року народження.




