Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїЯ ГОТОВИЙ ДО ТОГО, ЩО ЦЕ ДОРОГА В ОДИН БІК: ЖИТОМИРЯНИН ВХОДИТЬ...

Я ГОТОВИЙ ДО ТОГО, ЩО ЦЕ ДОРОГА В ОДИН БІК: ЖИТОМИРЯНИН ВХОДИТЬ ДО СОТНІ ПРЕТЕНДЕНТІВ, ЯКІ МОЖУТЬ СТАТИ ПЕРШИМИ ЖИТЕЛЯМИ МАРСУ

Сергій Якимов із Житомира входить до сотні претендентів, які можуть стати першими жителями Марсу. Експедицію планують організатори нідерландського проекту “Mars One”. Щоб бути ближчим до мети і підготуватися до поїздки, хлопець рік тому переїхав у Лос-Анджелес, пише Gazeta.ua.

“Із дитинства мріяв бути космонавтом. – розповідає виданню Сергій Якимов. – У 2013 році заповнив анкету і записав відео, чому хочу поїхати на Марс. Пройшов медкомісію і співбесіду. Окрім мене участь у відборі брали ще 200 тисяч учасників. Зараз залишилися лише сто. Чекаємо на останній етап відбору, який пройде у Голандії. Там перевірять фізичну форму і психологічний стан. Будемо групами жити у моделі марсіанської бази. Організатори оцінюватимуть роботу в команді, чи готові постійно бачити одних і тих самих людей, вирішувати конфлікти”.

Організатори визначать 24 переселенців, яких відправлять на Марс. Вони пройдуть десятирічне навчання. Вчитимуться вирощувати рослини, добувати кисень і воду, надавати медичну допомогу, ремонтувати і розбиратися в компютерному обладнанні.

“Я готовий до того, що це дорога в одну сторону. Космічні кораблі можуть доправити людей на Марс. Але не мають технічної можливості забрати їх назад. Поки її знайдуть, організм пристосується до невагомості. М’язи атpoфyються. В умовах гравітації людина буде надто кволою і слабкою”, – каже українець.

Щоб підготуватися до випробувань і підтягнути англійську мову, він переїхав в США.

“Друзі розповіли про лотерею “Зелена карта”. Подав заявку і виграв з першого разу. Підрахував, що на переїзд потрібно близько 5 тисяч доларів. Гроші позичав у знайомих. Перший час жив у друзів, які також беруть участь у програмі. Вони допомогли знайти житло і роботу. Взяли на випробувальний термін взяли у компанію із поставки металу. Спочатку був водієм, потім відповідальним за прийом металу, інженером з охорони праці. Зараз підвищили до аерокосмічного інженера”.

Ваша стаття

Читайте також

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img