Реклама
Свіжі новини
ГоловнаІнформаціяДругий день турніру «TETERIV OPEN 2018» у Житомирі зустрів дощем! ФОТО

Другий день турніру «TETERIV OPEN 2018» у Житомирі зустрів дощем! ФОТО

15 липня о 12:00 розпочався другий день змагань неочікуваним дощем.

Реклама

Але настрій і завзяття учасників—спортсменів, професіоналів та суддів не згасли. Все так же массово, як і в перший день відбувалось дане дійство.
Для когось зелена коврова доріжка стала переможною чи навпаки, поштовхом для майбутнього розвитку.

Програма другого дня змагань стала не менш насиченою. Вона включала в себе: запливи для професійних спортсменів на 600 м, 1500 м та 3 км. І в кінці всі були в очікуванні масштабного запливу для усіх охочих на 300 м.

За офіційною інформацією, фінішували в запливі на 1500 м із 25 чоловік першими хлопець та дівчина.

Реклама

В повітрі сьогодні відчувається запах дощу і сонця, шалена підтримка рідних та тренерів, командний дух, радість та сльози і сміх учасників.

Приємно знати, що TETERIV OPEN об’єднує всю Україну. Минулого року у змаганнях взяли участь спортсмени з 12 регіонів України, учасникам вручали унікальні медалі.

Це унікальна підтримка багатьох талановитих спортсменів. Просто неба було проведено цьогорічний турнір з плавання.

Реклама

Відомо, що на цей масштабний конкурс з міського бюджету виділили близько 100 тис. грн, решту витрат на себе взяли Федерація і Асоціація з плавання разом зі спонсорами.

Турнір росте і в порівнянні з першим, який також проводився в Гідропарку і відбувався 17 липня 2016 року та зібрав близько 120 учасників. То цього разу ми побачили більше 200 охочих!





Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама