Реклама
Свіжі новини
ГоловнаТоп-новиниПочесне звання «Мати-героїня» вручили шістьом житомирянкам

Почесне звання «Мати-героїня» вручили шістьом житомирянкам

Сьогодні, 20 липня, голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич вручив нагрудні знаки «Мати-героїня» 85 жінкам Житомирщини, яким Президент України присвоїв почесне звання «Мати-героїня» у 2018 році.

Реклама

Відповідний Указ Петро Порошенко підписав до Дня Матері 11 травня 2018 року.

Серед жінок, які отримали почесну нагороду, шестеро з м. Житомира – Березюк Ірина Миколаївна, Дзюба Інна Анатоліївна, Кубрак Лідія Кіндратівна, Манішина Віра Казимирівна, Підкаура Тетяна Миколаївна, Цимбалюк Ірина Олександрівна.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама