Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУ Житомирській області плазун вкусив за ногу жінку, потерпілу госпіталізували

У Житомирській області плазун вкусив за ногу жінку, потерпілу госпіталізували

Жительку села Павлюківка Овруцького району після укусу змії госпіталізували до лікарні.

Реклама

Про це 7 серпня розповів головний спеціаліст управління цивільного захисту населення Житомирської ОДА Микола Мінчук.

«Вчора, 6 серпня, до реанімаційного відділення Овруцької центральної міської лікарні з діагнозом: укус гадюки, госпіталізовано мешканку села Павлюківка, 1957 року народження. Інцидент трапився у лісі. Ймовірно жінка збирала гриби. Гадюка укусила її за праву ногу. Наразі стан потерпілої середнього ступеня тяжкості. Сьогодні її буде переведено до терапевтичного відділення лікарні. До речі, цього року від плазунів постраждали вже 16 осіб», – розповів Микола Мінчук.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама