Поблизу Любара у Житомирській області на сміттєзвалищі місцеві жителі виявили львівське сміття.
Про це Любарський селищний голова Володимир Герасимчук повідомив сайту ЛюбарOnline.
«Загалом близько 120 тонн сміття, серед якого етикетки, чеки і інші речі, що свідчать, що сміття зі Львова. Викинули його на звалище, ймовірно, рано вранці 9 серпня. Як повідомили читачі ЛюбарOnline, близько 4:20 ранку місцева жінка під\’їжджала до сміттєзвалища і бачила три вантажні авто в супроводі двох легкових, які вже виїжджали», – йдеться на сайті.
«Сморід нині стоїть неймовірний і не схожий на звичайний сморід від побутових відходів. Одна машина вигрузилась відразу при в\’їзді в сміттєзвалище, ще дві далі на території» – зазначили читачі.




