На жаль, самогубства – явища досить непоодинокі у наш час. Переглянувши випуски новин на телевізійних каналах, можна в цьому переконатися. Черговий прикрий випадок стався цієї неділі у Бердичеві.
Неподалік багатоквартирних житлових будинків на провулку Поштовому місцевий мешканець, вигулюючи собаку, вранці, 12 серпня виявив тіло чоловіка, який вкоротив віку, повісившись на бетонному паркані.
При огляді ознак насильницької смерті на тілі чоловіка не було виявлено. Його особу встановлено. Відомо, що це уродженець та житель міста Бердичева 1986 року народження.




