Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаГеннадій Забродський: "Завдяки відділу енергетичного менеджменту, ми зможемо зменшити видатки з державного...

Геннадій Забродський: \”Завдяки відділу енергетичного менеджменту, ми зможемо зменшити видатки з державного бюджету, що приведе до цільової економії\”

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

У Житомирській облдержадміністрації запрацював новий структурний підрозділ – відділ енергетичного менеджменту, начальником якого призначений Геннадій Забродський.

Реклама

Геннадій Забродський розповів сайтові Житомир-Онлайн про мету створення відділу та чим він займатиметься:

Відділ енергетичного менеджменту Житомирської обласної державної адміністрації створений на базі підписання меморандуму міждержавною агенцією з енергоефективністю та Житомирською обласною державною адміністрацією.

Основні завдання і цілі цього відділу будуть заключатися в тому, що в нас, на превеликий жаль, в Україні на сьогоднішній день не ефективно використовуються енергоресурси та енергоносії – вода, тепло, електроенергія, водовідведення, тощо.

Реклама

Відділ створений для того, щоб збалансувати видатки, щоб провести оптимальне використання і споживання, адже ми прекрасно розуміємо, що левова частка в бюджеті сьогодні якраз витрачається на енергоносії.

Основне завдання відділу полягатиме в тому, що на базі наших підприємств комунальної власності, а в нас їх 131 в Житомирській області, які фінансуються за рахунок державного обласного бюджету, повинна бути створена чітка система, яка буде мати щоденний аналіз і моніторинг, і контроль за використанням паливно-енергетичних ресурсів. Буде заведена програма на ці підприємства. Будуть відповідальні працівники, за допомогою яких здійснюватиметься щоденний моніторинг цієї програми. На базі цієї програми будуть виявлені найбільш енергозатратні підприємства. І для цих енергозатратних підприємств, в першу чергу, буде рекомендовано здійснити цей чи інший захід, для того, щоб зменшити споживання. І, зрозуміло, зменшити видатки з державного бюджету, що приведе до цільової економії.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама