Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїАнтисанітарія, сморід та агресивні собаки: Бердичівляни жаліються на безлад, який влаштувала мешканка...

Антисанітарія, сморід та агресивні собаки: Бердичівляни жаліються на безлад, який влаштувала мешканка багатоповерхівки

Жителька однієї із багатоповерхівок Бердичева влаштувала у під’їзді смітник. Повна антисанітарія, страшний запах, та купа собак, які кидаються на людей – зустрічають кожного дня мешканців будинку по вулиці Шевченка.

Реклама

«Наглядний приклад антисанітарії, влаштованої мешканкою будинку по вулиці Шевченка 18. На превеликий жаль, ці фото не спроможні передати весь сморід, який стоїть в нашому під\’їзді. Це ще не кажучи за псів, які мешкаючи у під\’їзді, гарчать, кидаються на людей, а особливо на дітей. Ці тварини, не мають щеплення від небезпечних захворювань, отже усі мешканці під\’їзду та їх гості знаходяться у небезпеці, – пише на сторінці спільноти «Підслухано Бердичів» у Фейсбук користувач Наталія Крижанівска.
– Ми зверталися до Житлоремексу, але крім пустих обіцянок ми більше нічого не отримали! Люди добрі, дайте раду, що нам робити в цьому становищі. Жах!»
, – зазначено в коментарі.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама