Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаЖитомирянка виборола золоту медаль на Чемпіонаті України з важкої атлетики

Житомирянка виборола золоту медаль на Чемпіонаті України з важкої атлетики

7-11 жовтня 2018 року на базі Миколаївського ФОК проводяться змагання з важкої атлетики в рамках Чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15-ти років.

Реклама

Представниця збірної команди Житомирської області Броннікова Вікторія Іванівна 2004 року народження, учениця Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вихованка Баранівської ДЮСШ виборола золоту медаль з результатом: 122 кг. (55 – ривок; 67-поштовх).

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама