Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаВодій-перевізник перевищив швидкість на Житомирщині - отримав штраф

Водій-перевізник перевищив швидкість на Житомирщині – отримав штраф

Сьогодні, 19 жовтня на автодорозі Київ-Чоп притягнено до адміністративної відповідальності водія автобуса за перевищення дозволеної швидкості на 40 км/год.

Реклама

Пристрій TruCAM показав, що транспортний засіб рухався в межах населеного пункту зі швидкістю 91 км/год.

Про це повідомляє Патрульна поліція Житомирської області.

“Нагадуємо, що у населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю не більше 50 км/год”, – йдется у повідомленні.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама