Президент України Петро Порошенко запропонував наступного року форум регіонів України та Республіки Білорусь провести у Житомирі.
З такою ініціативою він виступив під час заключної частини Першого форуму регіонів України та Білорусі в Гомелі.
“Ми прийняли рішення, що він (форум – ред.) буде проводитися у місті Житомир”, – сказав Порошенко.
Президент запросив усіх учасників цьогорічного форуму приїхати на захід у 2019-му.
Водночас він зазначив, що згодом захід можна буде провести у Запоріжжі.




