Житомирські спортсмени, неодноразові презиери та переможців чемпіонатів та кубків України з дзюдо Лідія Ващенко та Івері Кучава отримали звання “Майстер спорту України” та чорні пояси. Обидва спортсмени тренуються під керівництвом Аліни Соколовської та Сергія Дмитренка.
У четвер, 15 листопада, в СК Динамо віце-президент Житомирської обласної федерації дзюдо і самбо Валерій Демецький вручив Лідії та Івері сертифікати на присвоєння першого дану та чорні пояси. Такожпривітали спортсменів Ігор Нефьодов, головний тренер області з дзюдо, а також їх тренери – Сергій ДмитренкоАліна Соколовська.
Вітаємо Лідію Ващенко і Івері Кучавата бажаємо їм подальших перемог та нових здобутків.




