Житомирські дільничні затримали 19-річного місцевого мешканця, який вкрав мобільний у 29-річного житомирянина.
Про викрадення гаджету повідомив сам потерпілий, передає відділ комунікації ГУНП області.
Наприкінці жовтня він разом із випадковим знайомим розпивав алкоголь. Після застілля 19-річний юнак попросив зателефонувати, однак поцупив телефон, вартістю 5 тис. грн.
Вкрадений гаджет поліцейські знайшли в одному з місцевих ломбардів та вийшли на слід зловмисника. У вчиненому впійманий хлопець зізнався.
Триває досудове слідство. Молодику загрожує штраф або громадські роботи, або виправні роботи чи обмеження волі на строк до 3 років.




