У Житомирі 22-23 грудня 2018 року відбудеться чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO «Українська шляхта», присвячений своєрідному соціальному прошарку українського суспільства, який став носієм державницької ідеї в Україні.
Поєдинки будуть проходити у будинку фізкультури Житомирської спортивної школи «Авангард» (Старий Бульвар, вулиця Фещенка-Чопівського 10).
Планується участь команд з міст Житомира, Бердичева, Києва, Рівного, Хмельницького, Черкас, Нетішина Хмельницької області та Лубен Полтавської області.
Початок боїв 22 грудня о 15.00, 23 грудня о 11.00.
Мета заходу: відбір кращих кікбоксерів для участі у чемпіонаті Житомирської області та патріотичне виховання молоді.
Турнір пройде під гаслом: «Нехай вічна буде слава – бо на шаблю маєм право!»




