Активісти, які сьогодні пікетують сесію Житомирської обласної ради, вважають, що облрада наумисне ввела перепуски на сесію, рятуючи одіозного депутата Кропачова.
Вони кажуть, що люди з мандатом депутата можуть безкарно вбивати людей і уникати покарання.
Активісти нагадують, що це не перший випадок у партії Батьківщина. Десять років тому на всю Україну “прославився” нардеп від Юлії Тимошенко Віктор Лозінський. Він п\’яний на полюванні в компанії прокурора та начальника районної міліції просто так, заради розваги, розстріляв беззахисну не озброєну людину.
Влада безсовісно намагалася рятувати Лозінського. Окремі холуї пропонували дати йому звання Героя України за “порятунок українського лісу від браконьєра”.
І лише гостре протистояння президента Ющенка та прем\’єр-міністра Тимошенко призвело до покарання злочинця…




