У Баранівці покінчила життя самогубством 47-річна місцева жителька. Тіло жінки знайшла 24 грудня повішеним на мотузці, прив\’язаній до каркаса прибудови над порогом власного будинку її донька.
Цю інформацію підтвердили у Баранівському відділенні поліції.
«24 грудня до чергової частини надійшло повідомлення про те, що у Баранівці покінчила життя самогубством через повішення на мотузці, прив\’язаній до каркаса прибудови над порогом власного будинку 47-річна місцева жителька. Причини самогубства наразі невідомі. Видимих ознак насильницької смерті не виявлено. Відомо, що за життя вона неодноразово говорила про самогубство. Поліція проводить розслідування», – повідомили в поліції.




