Сесія Житомирської міської ради відбудеться 4 лютого. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили на сайті мерії.
На порядку денному пленарного засідання 41 питання. Серед них — план роботи міської ради на 2019 рік, внесення змін до довготермінових цільових програм тощо.
Говоритимуть на сесії і про «Картку житомирянина». Планують внести зміни до попереднього рішення, прийнятого ще у квітні 2018 року. Із усіх питань сесії більше третини складатимуть земельні.




